منوی اصلی

پیوندها

تبلیغات

ورود کاربران

همزمان با سراسر کشور زنگ شروع سال تحصیلی مدارس شهر بیدستان نواخته شد

در اولین روز از مهرماه سال 96 و همزمان با سراسر  کشور زنگ شروع سال تحصیلی مدارس شهر بیدستان با حضور اعضای شورای اسلامی شهر مدیریت شهرداری و جمعی از مدیران و مسولین شهرداری بصدا در آمد.

غلامرضا زارعپور رئیس شورای اسلامی شهر بیدستان در این مراسم گفت:تقارن حلول سال تحصیلی و ایام سوگواری سید و سالار شهیدان را میتوان به شور دانش حسینی تعبیر نمود و این تقارن را به فال نیک گرفت

وی ادامه داد:مجموعه ی شورای اسلامی همیشه و در هر حال به اندوخته های دانش این شهر که محصلین و معلمین فرهیخته میباشند می اندیشد و تمام تلاش خود را در رشد و توسعه ی فرهنگ فرزندان این نگین شهر البرز  بکار میبندد.

مهندس موسی زاده سرپرست شهرداری بیدستان نیز در آیین بازگشایی مدارس شهر بیدستان ضمن تبریک  به دانش آموزان،اولیاء و مربیان گفت:مدیریت و کارکنان شهرداری بیدستان طی برنامه ریزی انجام شده از ابتدای تابستان شروع به انجام پروژه های متعددی در راستای تسهیل در رفت و آمد دانش آموزان این شهر انجام داده است.

 

وی ادامه داد بسیاری از پروژه های فرهنگی،ورزشی،اجتماعی،عمرانی مرتبط با نیاز دانش آموزان انجام گرفته که در مدت زمان بسیار اندک قابل بهره برداری خواهند بود. 

تصویر تصادفی

h2.jpg

اوقات شرعی

آمار بازدیدکنندگان سایت

292151
امروز
دیروز
هفته جاری
هفته گذشته
ماه جاری
ماه گذشته
بازدید کل
171
138
171
286311
3127
7112
292151

امروز: شنبه، 29 دی 1397

تبلیغات