منوی اصلی

پیوندها

تبلیغات

ورود کاربران

لایحه بودجه سال ۹۷ شهرداری بیدستان به شورای شهر تقدیم شد 

 جلسه علنی شورای شهر بیدستان روز پنجشنبه با ادای احترام به جانباختگان حادثه کشتی نفتکش سانچی آغاز شد و لایحه بودجه ۹۷ شهرداری این شهر مهمترین موضوع جلسه امروز بود.

غلامرضا زارعپور رئیس شورای شهر بیدستان در این جلسه ضمن تسلیت به مناسبت درگذشت تعدادی از هموطنان در سانحه کشتی سانچی اظهار کرد: امیدواریم اصلاح بودجه سبب شود که کارهای عمرانی پیشرفت خوبی داشته باشد.

وی افزود: این بودجه نسبت به سال گذشته ۳۰ درصد افزایش یافته و اصلاح روشهای هزینه و درآمد در این بودجه مبنای اساسی قرار گرفته است.

رئیس شورای شهر بیدستان بیان کرد: رعایت در بخشی از هزینه های جاری شهرداری و ... باعث صرفه جویی اعتبارات می شود و همین موفقیت بزرگی برای جلوگیری از حیف ومیل کردن بیت المال خواهد شد.

اکبر امامی خضری شهردار بیدستان نیز در ادامه این جلسه اظهار کرد: بهترین راه درآمد برای شهرداری، ایجاد درآمد پایدار با افزایش مشارکت مردمی است.

شهردار بیدستان به رشد  ۳۰ درصدی بودجه سال ۹۷ شهرداری اشاره کرد و گفت: مبلغ بودجه تعیین شده برای سال ۹۷ مبلغ ۹۰ میلیارد ریال است که از این مبلغ ۵۸ درصد آن سهم هزینه های عمرانی خواهد بود و ۴۲ درصد آن نیز سهم هزینه های جاری می شود.

وی با بیان اینکه بودجه عمرانی سال ۹۷ نسبت به سال قبل هم افزایش ۲۰ درصدی داشته است خاطر نشان کرد: با این حال بودجه تعیین شده نسبت به جمعیت پایین است و نباید به این رقم اکتفا کنیم.

امامی خضری، به درآمدهای پایدار شهری تاکید کرد و افزود: بودجه شهرداری از لحاظ نفوس جمعیتی از حمایت‌های دولتی محروم است و با تغییراتی که در بودجه اعمال می‌شود تلاش داریم فشار کمتری به مردم وارد شود.

وی تاکید کرد: پروژه‌های عمرانی باید به موقع آغاز و به موقع تمام شود و کارها هدفمند و با برنامه‌ریزی پیش رود تا رضایت مردم را به دنبال داشته باشد.

شهردار بیدستان از احدات و ایجاد کتابخانه در شهر بیدستان خبر داد و افزود: یکی از نیاز های اساسی شهروندان داشتن یک کتابخانه مجهز و به روز است که در همین راستا طی جلساتی که با اداره اوقاف داشتیم با احداث کتابخانه به توافقاتی رسیدیم و مبلغ ۵۰۰ میلیون تومان در این بخش اعتبار اختصاص داده ایم.

در پایان این جلسه لایحه بودجه سال ۹۷ توسط شهردار بیدستان به شورای اسلامی شهر تقدیم شد.

 

تصویر تصادفی

L_718d841c-660d-411a-8960-644d51a0ed31.jpg

اوقات شرعی

آمار بازدیدکنندگان سایت

292141
امروز
دیروز
هفته جاری
هفته گذشته
ماه جاری
ماه گذشته
بازدید کل
161
138
161
286311
3117
7112
292141

امروز: شنبه، 29 دی 1397

تبلیغات