منوی اصلی

پیوندها

تبلیغات

ورود کاربران

شهرداری بیدستان  با ساماندهی امور زیباسازی ، فضای سبز و مبلمان شهری به استقبال نوروز ۹۷ می رود.

 اولین جلسه ستاد تسهیلات نوروزی با حضور شهردار و اعضای ستاد با هدف برنامه ریزی برای نوروز ۹۷ برگزار شد.

مهندس اکبر امامی خضری شهردار بیدستان ضمن قدردانی از حضور فعال پرسنل  شهرداری، گفت: با نزدیک شدن به روزهای پایانی سال حجم کارها در سطح شهر افزایش پیدا میکند و من بعنوان شهردار این شهر قدردان زحمات شما پرسنل خدوم و زحمتکش هستم.

امامی در ادامه افزود: دستگاههای خدمات رسان از جمله شهرداری در ایام نوروز وظایف خاصی دارند و شهرداری با آماده سازی شهر و ارائه خدمات به مسافران و ارج نهادن به شهروندان وظایف خود را اجرایی میکند.

وی از اعضای ستاد خواست تا با برنامه ریزی و فراهم نمودن امکانات مناسب، ضمن زیبا نمودن منظر شهری برای شهروندان به نحوی شایسته از میهمانان نوروزی استقبال شود.

شهردار بیدستان  همچنین خواست تا بازدید از تاسیسات عمومی مثل اسباب بازی ها،  رنگ آمیزی جداول خیابانها، تعمیر و تکمیل مبلمان پارکها،  گلکاری، برپایی سفره هفت سین نوروزی، آذین بندی و روشنایی معابر  اصلی شهر، جمع آوری نخاله های ساختمانی و پاکپسازی کامل ورودی ها، رفع سد معبر ،  بهبود روشنایی پارکها و تعمیرات لازم در سرویس های بهداشتی در دستور کار قرار گیرد.

مهندس امامی  با اشاره به تمرکز صنایع دستی و آثار باستانی در شهرستان البرز و شهر بیدستان ،  خاطرنشان کرد:  به منظور آشنایی مسافران با آثار باستانی و صنایع دستی شهرستان البرز ،  تهیه بروشور فرهنگی  در مبادی شهری و برنامه های میدانی از جمله تأتر خیابانی واجرای برنامه های فرهنگی و شاد در محل پارک های سطح شهر، گوشه ای از تسهیلات شهرداری بیدستان  برای نوروز۹۷ است.

شهردار ضمن تاکید بر اهمییت طرح آرامش بهاری با محوریت بقاع متبرکه و اماکن زیارتی ویژه تحویل سال، اذعان کرد: این طرح یکی از تاثیرگذارترین اقدامات فرهنگی است که شهروندان عزیز بیدستانی نیز از آن به خوبی استقبال کرده اند. وی همچنین ضرورت خدمات رسانی در  اماکن مذهبی به جهت استقبال شهروندان هنگام تحویل سال را خواستار شد.

تصویر تصادفی

L_718d841c-660d-411a-8960-644d51a0ed31.jpg

اوقات شرعی

آمار بازدیدکنندگان سایت

292134
امروز
دیروز
هفته جاری
هفته گذشته
ماه جاری
ماه گذشته
بازدید کل
154
138
154
286311
3110
7112
292134

امروز: شنبه، 29 دی 1397

تبلیغات