منوی اصلی

پیوندها

تبلیغات

ورود کاربران

همزمان با فرا رسیدن عید سعید قربان و عید سعید غدیرخم

.جشن عیدانه ی امامت و ولایت به همت شهرداری.شورای اسلامی و حوزه ی مقاومت بسیج حضرت قائم شهر بیدستان در بوستان امام علی (ع) برگزار گردید.

در این جشن که با استقبال پر شور و  بی نظیر شهروندان شهر بیدستان روبرو  گردیده بود ،گروه هنری خورشید تابان و اجرای ((دایی مهربان)) ایفای نقش نموده و دقایق مفرح و بسیار شادی را به ارمغان آوردند.

مهندس امامی در خصوص برپایی این گونه مراسمات گفت:ایجاد نشاط و شادی متعارف با عرف جامعه و تزریق آن بر کالبد شهری از وظایف مهم شهرداری ها  بوده که بحمدالله این مهم با منویات اعضای محترم شورای اسلامی شهر  و نیز همکاری و همدلی حوزه ی مقاومت بسیج حضرت قائم (عج) شهر بیدستان  محقق گریده است.

وی خاطر نشان ساخت:عید سعید قربان و عید سعید غدیر خم از اعیاد مهم مسلمین بخصوص شیعیان جهان بوده و از کرامت والایی برخورداند و گرامیداشت این اعیاد وظیفه ای بر گردن ما میباشد.

غلامرضا زارع پور رییس شورای اسلامی شهر بیدستان نیز در این خصوص گفت:شهروندان بیدستان بسیار صبور و مهربان هستند و بهترینها را لایق ایشان میدانیم و مطمءن هستیم با یاری خداوند متعال و یاری سایر ارگانها بتوانیم در جهت نیل به اهداف حقوق شهروندیمان نسبت به برگزاری مراسمات.آیینها و مراسمات دینی،مذبی و ملی گامهای مهم و اساسی برداریم.

 

 

تصویر تصادفی

h2.jpg

اوقات شرعی

آمار بازدیدکنندگان سایت

279972
امروز
دیروز
هفته جاری
هفته گذشته
ماه جاری
ماه گذشته
بازدید کل
263
359
963
273185
3932
5682
279972

امروز: دوشنبه، 28 آبان 1397

تبلیغات